Dear Friends

DF 39 – Narozeninové poděkování & obrácená dna

Srpen 2005

Drazí přátelé,

devatenáctý byl až dosud dlouhý a příjemný dne. Dopoledne jsem trávil čtením fůry narozeninových blahopřání z celého světa. Nedokážu vám říct, jak hodně to pro mně, u příležitosti těchto šedesátých narozenin, znamená. Jste všichni tak šlechetní a já chci, abyste věděli, že jsem přečetl každé slovo mimo příloh – takže, pouze připomínka, abyste do budoucna jakýkoliv text vkládali do těla zprávy. Odpověděl bych individuálně, kdyby měl den dostatek hodin, ale on nemá, akceptujte všichni prosím toto děkuji vám, děkuji vám, já vám všem děěěěěěěěěěěěěěěěěěkuji.

Pobývám asi týden u manažera Deep Purple – Bruce Paynea. Viz prvních pár odstavců v DF 21 z října 2001 kvůli podzimnímu pohledu na jeho zadní zahrádku.

Zjišťuji, že jedním z velmi mála negativ, způsobených blížícím se permanentním koncertováním je držení kroku s těmi údržbářskými pracemi, vyžadovaných pro nepřetržitou výkonnost mého těla. Tykám si s mnoha zubaři na zeměkouli, ale nyní je čas nechat si udělat generálku po deseti miliónech mil, abych mohl být v dobrém provozním stavu pro turné Rapture, jež bude trvat pár let.

Dnes odpoledne jsem hovořil po telefonu s rozmanitými týpky s médií o nové desce. Někdo se mě ptal „Proč Deep Purple není ještě více na turné?“, odpověděl jsem ‘No, víc už snad nemůžeme být, že – chci říct, kdybychom byli ještě více na turné, neměli bychom už vůbec žádné volno.‘ Mimo tohohle, interview proběhla dobře a mám určité dobré pocity od těch, co slyšeli předprodejní kopie Rapture of the Deep.

Poté co to dopíšu, půjdu si dát pár bazénů a potom se budu připravovat na večer. Jsem objednaný u zubaře v 7:00 večer. Potom si zajdu hodit do krku pár drinků – doslova. Bude mi potěšením pozorovat místní reakci, když má znecitlivělá ústa budou marně lapat po obsahu obrácené sklenice.

Takže, díky ještě jednou za všechna blahopřání, jsem skutečně dojat. Večer pozdvihnu sklenici na zdraví vám všem.

Nazdar a na zdraví,

Ian Gillan

Copyright © Ian Gillan 2005

Zpět na:
return to DF index