Dear Friends

DF 42 – Turné Gillan's Inn

Červen 2006-06-23

Drazí přátelé,

Co to slyším? Řekněte mi, co se děje
Co to slyším? Řekněte mi, co se děje

Ale ano! Ale ano!!!! Čtete to tady jako první!!!

Gillanova hospoda se vydává na cestu. To se stává možností jenom kvůli dobré vůli a ohromnému úsilí mnoha stran – a toto přesně budeme mít – roztočíme to na všech stranách!!!

Mám na nějaký čas pauzu – pro špatné chování – z turné Deep Purple ‚Rapture…‘ a tak to bylo pouvažováno – v toku života je trocha pouvažování dobrá pro duši – v tomto dni, nebo včera kdy se to stává – nu ‚stalo‘ by mělo být správně, předpokládám – ne, to není předpoklad, to je skutečnost, jak by si to přál náš velký vůdce. Ano ve skutečnosti se to pouvažování konalo včera za letního dne v Tromso (vyslovuje se Trúmza) Way na severu v Arctic Circle (vyslovuje se to Sojkl v končinách NYC a pravděpodobně v končinách New Džojzi také, já vím, já vím!!! Dostávám se tam; ale nedostávám, že [rétoricky]).

V polovině uvažování jsem zahlédl Spare Bank na rohu ulice, tak jsem ji vzal sebou jako dárek pro pana Paice. Byly tam však nějaké problémy s její registrací do letadla, tak jsem si ji vzal sebou jako ruční zavazadlo. Teď toho trochu lituji, protože Bank of Paice odmítla mou nabídku, jelikož ‚….se ji daří velice dobře, děkuji, a prosazuje konsolidační náladu pro příští rok či dva‘ a teď je můj hotelový pokoj v Bodo (vyslovuje se Buddha), kde večer hrajeme – tzn. v Buddha, ne v mém hotelovém pokoji – plný zmatených pokladníků, a je zde jenom jedna koupelna.

Moment, co jsem to vlastně chtěl říct? Ach ano, Trúmza – jako se to vyslovuje, ale my jsme tam byli, že? Nu, já ano, ale vy pravděpodobně ne. V každém případě, jako jsem říkal předtím, než jsem si tak neomaleně skočil do řeči, byl jsem tam včera, nebo nějakou dobu dříve v době, kdy toto čtete a zde jsou potvrzená data pro mé malé severoamerické turné.

Více informací (a pravděpodobně nějaká další data) brzy, ale chtěl jsem dát vědět čtenářům Caramby jako prvním, a bezděčně jsem vám dal přednáhled na můj epitaf…

‚Zde leží I.G. Konečně došel k závěru!‘

Tady je to, tady je to!!! Opatřete si své lístky!!!! Na Carambě bude zřízen link k lístkům – nemůžu se dočkat, až vás všechny uvidím na turné v tomto horkém létě!!!!! DÍKY VÁM!!!

Zatím ahoj,

Ian Gillan

Copyright © Ian Gillan 2006

Poznámka redaktora: Soutěž z posledních DF se uzavírá v neděli 25. Června. Vyhlášení v příštích DF. Ano! Další DF jsou v pohybu.

Zpět na:
return to DF index