Turné Gillan’s Inn 2006 byl deset tisíc mil dlouhý hospodský tah s kapelou a obslužným personálem, bydlícími v jednom autobuse, jež začal 16. srpna v Buffalu ve státě New York, aby se potom klikatil napříč severovýchodem, středozápadem, přes Kanadu, po západním pobřeží, na východ, potom trochu na sever a skončil 21. září v Medině v Minnesotě.

Live In Anaheim nás zachycuje plus minus asi v polovině druhé půlky turné, a kapele to pekelně šlapalo. Nejenom že bylo pro mě potěšením oprášit některé staré věci od Gillanu stejně jako se podívat z jiného úhlu na něco ze staršího párplovského materiálu, ale také jsme se dostali k několika písničkám, které se před tímto turné nikdy živě nehrály, včetně „Wasted Sunsets“ a „Not Responsible“ z párplovského Perfect Strangers a "Bluesy Blue Sea" z mého alba Magic.

Takže vstupte, uchopte pintu piva a roztočte tento fuck-off-rock-and-rollový disk, o kterém s velkou hrdostí mohu říct, že je plně autorizovaný a schválený mou maličkostí, na rozdíl od fůry neautorizovaného svinstva, které vám bylo léta podáváno.

Zatím ahoj,